Nowoczesne komputery przemysłowe, panelowe, monitory dotykowe

Komputery przemysłowe, panelowe, monitory dotykowe oraz akcesoria informatyczne

Firma iTouch System od 7 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych rozwiązań z zakresu informatyki.

Specjalizujemy się w produkcji komputerów przemysłowych, komputerów panelowych oraz innowacyjnych panelowych monitorów dotykowych, znajdujących zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle, w tym w sektorze produkcji.

Komputery przemysłowe i panelowe

Nasze komputery przemysłowe i panelowe są urządzeniami nowoczesnymi, wykonanymi z najwyższej jakości materiałów. Posiadają wysokiej klasy procesory oraz mechanizm chłodzenia pasywnego, zapewniający bezawaryjną prace przez długie lata. Wyposażone są w szereg podstawowych złączy, co zapewnia kompatybilność z szeregiem urządzeń z zakresu informatyki, automatyki i robotyki.

Akcesoria do komputerów przemysłowych i panelowych

Produkujemy również szereg akcesoriów do komputerów przemysłowych i panelowych, w tym stoliki, obudowy czy chwyty. Oferowane przez nas ekrany panelowe dostępne są w wielkości od 10do aż 24 cali. Produkowane są z najlepszych materiałów, co zapewnia bezawaryjną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Wygoda użytkowania zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowatorskich metod z zakresu detekcji dotyku, w tym podczerwień IR.

Monitory dotykowe

Monitory dotykowe, produkowane przez naszą firmę, posiadają profesjonalne matryce IPS, kompatybilne z większością aplikacji multimedialnych. Z proponowanych przez nas paneli korzystają między innymi producenci nowoczesnych interaktywnych punktów sprzedaży czy infokiosków. Nasze monitory zamontować można także w systemach POS czy systemach digital signage. Oferowane przez Itouch System ekrany są przystosowane do pracy ze znanymi systemami operacyjnymi, takimi jak Linux, Android oraz Windows.

nazwa firmy
ITouch System
ulica
Zambrów, Aleja Wojska Polskiego 27, 18-300
telefon
+48 (86)4441303
fax
+48 (86)2252472
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis