Doradztwo życiowe i wróżby dla Ciebie

Witaj, nazywam się Alicja i od dawna zajmuję się wróżeniem i doradztwem życiowym.

Przez ponad 20 lat mojej pracy pomogłam już ogromnej ilości osób wydobyć ich potencjał i pokazać drogę do osiągnięcia sukcesu. Pozwoliło im to na zyskanie wewnętrznej harmonii i zadowolenia z życia. Chcesz być kolejną osobą, która poczucie się usatysfakcjonowana ze swoich działań, a wszystko co, co będzie robić przyniesie jej radość i szczęście? W takim razie skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo i umów na konsultacje.

Umożliwiam Ci spotkania osobiste, w moim gabinecie w Krakowie, jak również konsultacje online za pośrednictwem poczty mailowej lub komunikatora Skype. Jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądało Twoje życie za rok, siedem lat, co wydarzy się w Twoim związku czy w pracy, postawię Ci karty tarota. Proponuję Ci także horoskopy, w tym Horoskop Urodzinowy, Karmiczny, Sukcesu, Partnerski oraz Horoskop dla dziecka.

Z pasją zajmują się również rozwojem osobistym. W tej kwestii oferuję uzdrawianie związków, ponieważ w życiu człowieka nie ma nic bardziej istotnego niż satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi. Jeśli z kolei pragniesz poznać drzemiące w Tobie siły, proponuję Ci proces uwalniania potencjału, oparty o znajdowanie takich sfer życia, w jakich możesz osiągnąć najwięcej. Moją kolejną propozycję stanowi psychoenergoterapia, czyli terapia holistyczna, nastawiona na przywrócenie w Twoim życiu harmonii i nakierowanie sił na osiąganie sukcesu.

nazwa firmy
FHU "ALICJA"
ulica
Kraków, ul. Morawskiego 7, 30-104
telefon
780 562 596
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis