Roboty budowlane, prace ziemne, wykopy

Profesjonalne roboty budowlane, prace ziemne, wykopy wymagają nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia oraz odpowiedniego sprzętu, pozwalającego na wykonanie ich szybko, dokładnie i poprawnie.

Jeśli poszukujecie Państwo solidnego i rzetelnego wykonawcy, z przyjemnością polecamy swoje usługi w tym zakresie.

Firma ROM-BUD działa na rynku od 2004 roku i w tym czasie zdobyliśmy nie tylko cenne doświadczenie, ale również zaufanie klientów, którzy oceniają nas jako  godnych polecenia fachowców. Specjalizujemy się w wykonywaniu prac budowlanych w bardzo szerokim spektrum. Podejmujemy się robót murowych, docieplania budynków, montowania konstrukcji stalowych, malowania, prac tynkarskich oraz wyburzeniowych. Wykonujemy prace ziemne oraz wykopy. Z chęcią zajmiemy się układaniem kostki brukowej oraz wykonaniem posadzki przemysłowej.

Poza tą standardową ofertą, kierujemy do Państwa także propozycję, obejmującą wypożyczanie sprzętu budowlanego. Doskonale wiemy, jak wiele kosztują nowoczesne maszyny, dlatego dajemy naszym klientom możliwość wypożyczenia interesujących ich urządzeń na czas, kiedy będą im potrzebne. Oferujemy wynajem dźwigów, koparek, betoniarek i wielu innych. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

nazwa firmy
P.B.P.H. ROM-BUD
ulica
Żychlin ul. Krasickiego 26, 99-320
telefon
024 285 30 26
fax
024 285 30 26
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis