Sellcars - Twój skup samochodów

Czym zajmuje się firma Sellcars?

Prowadzimy skup samochodów używanych (osobowe i dostawcze) różnych marek, z zastrzeżeniem, że auto zostało wyprodukowane po roku 2001. Nie ma dla nas większego znaczenia w jakim stanie technicznym czy zewnętrznym jest Twój samochód, jeśli zależy Ci na jego sprzedaży i potrzebujesz gotówki, śmiało możesz się do nas zgłosić, z pewnością się dogadamy. Skupujemy również samochody poleasingowe oraz floty samochodowe.

Jakiego typu aut nie przyjmujemy?

Nie zajmujemy się kupnem samochodów w wersji angielskiej, a także aut dostawczych i ciężarowych. Skupiamy się jedynie na samochodach osobowych.

Co zawiera w sobie nasza oferta?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo przebiegu zakupu czy sprzedaży samochodu. Świadczy o tym tysiące klientów, którzy nam zaufali, a przeprowadzane między nami transakcje były samą przyjemnością. Gwarantujemy Ci zapłatę gotówką od razu po ustaleniu dogodnej dla obu stron ceny. Dodatkową zaletą jest to, że na terenie województwa mazowieckiego przyjeżdżamy do Ciebie tego samego dnia. Nie musisz również martwić się o sprawy techniczne - sporządzamy umowę kupna - sprzedaży samochodu oraz zajmujemy się wypowiedzeniem OC. Samochody nabywamy zarówno od osób prywatnych, jak i firm.

Jakie jeszcze usługi posiada firma Sellcars?

Oprócz kupna i sprzedaży samochodów zajmujemy się badaniem powłoki lakierniczej oraz oceniamy stan techniczny i mechaniczny danego samochodu - pozwala nam to na wykrycie niewidocznych na pierwszy rzut oka, usterek czy ukrytych wad. Po przeprowadzeniu gruntownych oględzin przedstawionego samochodu, wystawiamy fachową opinię zawierającą w sobie dokładną analizę faktycznego stanu samochodu oraz przedstawiamy realną wartość auta. Dzięki takowej usłudze możesz czuć się spokojnie planując zakup czy sprzedaż samochodu, wiesz dokładnie na czym stoisz. Za wykonaną usługę wystawiamy fakturę VAT.

Wybierając Sellcars wybierasz bezpieczeństwo!

Z racji tego, że firma Sellcars znajduje się na rynku od kilkunastu lat, posiadamy spore doświadczenie pozwalające nam na znalezieniu samochodu nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Każda transakcja przebiega szybko i w przyjemnej, acz profesjonalnej atmosferze. Nie musisz tracić długich miesięcy na poszukiwanie wymarzonego auta lub kupcy na Twój stary samochód - my znajdziemy go dla Ciebie! Nasza firma słynie z bezproblemowego dostosowania się do klienta, to Ty decydujesz kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie, jesteśmy tu dla Ciebie. Wypłacamy należność za samochód w takiej formie jaka odpowiada Tobie, pieniądze dostajesz od razu po dokonaniu transakcji, koniec z obawą czy otrzymasz całą wartość.

Dzięki fachowcom znajdującym się w naszym zespole nie tracisz zbędnego czasu na objazdy mechaników z Twoim potencjalnym klientem, załatwiamy wszystko w jednym miejscu. Stan techniczny i wizualny Twojego samochodu nie gra dla nas żadnej roli. A Ty nie musisz zamartwiać się dodatkowo wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej samochodu, by zachęcić kogokolwiek do jego zakupu. Zadbamy o każdy szczegół. A ważne jest to, że Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów sprzedaży samochodu.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy z nas jest inny i każdy wymaga od samochodu czegoś innego. Dla jednego najważniejsza jest ekonomiczność, drugi postawi na stylowy wygląd dla trzeciego zaś najistotniejszą rolę gra atrakcyjna cena. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas samochodów sprawi, że z pewnością dopasujemy coś do Twoich wymagań. Podjęcie decyzji o sprzedaży czy zakupie samochodu potrafi być prawdziwie ciężkim wyborem, do którego niejednokrotnie zmusza nas samo życie. Nie musisz zostawać z tym sam! Pozwól by było to dla Ciebie samą przyjemnością! Zadbamy o to byś mógł spać spokojnie, bez presji kolejnej wizyty u wątpliwej reputacji mechanika, do którego zaciągnie Cię klient zainteresowany Twoim autem. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Sprzedaż i kupno auta jeszcze nigdy nie były tak proste!

Zdajemy sobie również sprawę, że samochody używane na rynku motoryzacyjnym w Polsce posiadają bardzo zróżnicowane ceny. Jedne bardziej drugie mniej atrakcyjne, staramy się więc dopasować do Twoich preferencji i przeznaczonego budżetu. Zaś w przypadku, gdy sprzedajesz swój samochód zadbamy o to, by oferowana kwota była satysfakcjonująca dla obu zainteresowanych stron.

Planujesz sprzedaż samochodu? Poszukujesz dla siebie idealnego auta? Nie zastanawiaj się dłużej i skontaktuj z nami! Razem znajdziemy coś co spełni wszystkie Twoje wymagania lub w sposób błyskawiczny zamienimy stary, niechciany samochód na gotówkę! Zadzwoń lub napisz już dziś i umów się na spotkanie - kontakt do skupu.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie i zadbamy byś czuł się w stu procentach pewny co do swojej decyzji.

nazwa firmy
Sellcars - Warszawa
ulica
Warszawa, ul. Bracławska 6, 04-044
telefon
792 281 607
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis