Sprzedaż, serwis i naprawa maszyn pralniczych

Firma Pralsystem jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń pralniczych firm Lavamac i Primus - dostarczamy do Państwa pralni sprzęt najwyższej jakości.

Od początku naszej działalności staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego pralnice dostępne w naszej firmie są wyselekcjonowane spośród szerokiej gamy asortymentu pralniczego.

Sprzedaż maszyn pralniczych

Naszą firmę wyróżnia od innych sprzedawców maszyn i urządzeń pralniczych to, iż do każdego klienta mamy indywidualne podejście co sprawia, że zespół naszych fachowców dobiera czasem nietypowe rozwiązania dla każdej pralni. Nasza współpraca z Państwem zaczyna się od doradztwa w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu do wielkości i profilu pralni. Ponadto na życzenie klienta dokonujemy profesjonalnego audytu, na podstawie, którego jesteśmy w stanie wykazać elementy, które po wprowadzeniu zmian mogą być dużym udogodnieniem i przyczynić się do lepszego funkcjonowania firmy.

Zajmujemy się również optymalizacją procesów pracy w pralniach, co otwiera nowe możliwości dla rozwoju działalności, a także usprawniamy już istniejące rozwiązania, dzięki czemu nasi klienci w maksymalny sposób wykorzystują zakupiony sprzęt pralniczy przy obniżeniu kosztów.

Serwis maszyn pralniczych

Jednak najlepiej rozwijającą się gałęzią działalności naszej firmy jest szybki i profesjonalny serwis maszyn pralniczych, oraz naprawy pralnic pogwarancyjne. Z doświadczenia wiemy, jak ważna jest dla Państwa nasza pomoc w tej kwestii, ponieważ większość firm kończy współpracę z klientem w chwili kiedy upływa termin napraw objęty gwarancji.

My wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku pralniczego dysponujemy grupą fachowców z zakresu naprawy i konserwacji maszyn znajdujących się na wyposażeniu każdej pralni. Remontujemy nie tylko nowoczesne pralnice, chętnie współpracujemy również z pralniami, które są w branży od wielu lat i dysponują starszym sprzętem, dla tych klientów oferujemy również długotrwały, rozłożony w czasie system optymalizacji pralni, polegający na stopniowym wprowadzaniu zmian, usprawnieniu istniejących maszyn i wymianie niektórych pralnic na nowe.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w tej branży jak również pralnie z tradycją, które ze względu na dynamiczny rozwój rynku pralniczego są zmuszone do wprowadzenia zmian zarówno sprzętu jak systemu pracy firmy.

Kompleksowe wyposażenie pralni
nazwa firmy
Pralsystem - Warszawa
ulica
Warszawa, ul. Dzikiewicza 19, Żyrardów, 96-300
telefon
+48 781 616 161
fax
+48 (0-46) 855-38-31
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis