Agma - kruszywa drogowe

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego dostawcy kruszyw w wielu rodzajach, oferta firmy Agma Kruszywa z pewnością wpisze się w Wasze oczekiwania. Naszą specjalność stanowi sprzedaż oraz transport kruszyw drogowych, w tym kruszyw drobnych, grubych, sztucznych oraz naturalnych.

Z pomocą nowoczesnych koparek oraz ładowarek możemy komfortowo przewozić je na miejsce docelowe, co spotyka się z uznaniem odbiorców, ceniących sobie nasza markę za profesjonalizm oraz poważne podejście do każdego zlecenia. Proponujemy także sprzedaż oraz transport żwiru i piasku.

Posiadamy w swojej ofercie wiele rodzajów piasku, w tym piasek siany, płukany, zasypowy, piach do betoniarek, do fundamentów, pod kostkę brukową czy piasek do wylewek. Zajmujemy się także dystrybucją grysu oraz kamienia ozdobnego. Sprzedajemy grys biały, czerwony, kamień polny, dekoracyjny czy kamień pod kostkę brukową. W naszej ofercie znajduje się również usługa wywożenia gruzu oraz innych odpadów budowlanych.

Z chęcią podejmiemy się transportu ziemi wykopowej. Swoje usługi adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy właścicieli obiektów użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi oraz dostarczonych produktów.

nazwa firmy
AGMA S.C.
ulica
Sosnowiec, ul. Komuny Paryskiej 23, 41-219
telefon
792-886-028
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis