Prowadzimy skup aut używanych - Warszawa

Skup aut używanych osobowych - Warszawa

Nasza firma od kilkunastu lat działa w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się profesjonalnym skupem aut używanych.

Zatrudniamy wyłącznie fachowców, którzy podzielają naszą pasję do motoryzacji. Na życzenie klienta dyplomowany mechanik dokonuje niezobowiązujących oględzin i wyceny auta.

Działamy na rynku samochodowym od kilkunastu lat i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, oraz poszerzamy swoją ofertę by sprostać oczekiwaniom państwa oczekiwaniom. Wysokie ceny, oraz szybkość działania sprawiły, że nasi klienci są zadowoleni z dokonanych transakcji. Na życzenie klienta wykwalifikowany mechanik dokonuje oceny stanu technicznego i wycenia auto. Dojeżdżamy do klienta w ciągu kilku godzin od zgłoszenia.

Skup aut używanych

Prowadzimy skup aut używanych w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zamiłowanie do motoryzacji sprawia, ze w każdym samochodzie dojrzymy drzemiący potencjał. Jesteśmy zainteresowani samochodami od osób prywatnych, całymi flotami firmowymi, chętnie współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i windykacyjnymi.

Ceny w skupie

Oferowane przez na ceny są naprawdę dobre w porównaniu do cen konkurencji. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, w przypadku aut uszkodzonych i niesprawnych organizujemy transport we własnym zakresie.Każda transakcja kończy się podpisaniem umowy kupna-sprzedaży, ustaleniem dogodnej formy płatności i załatwieniem wszystkich formalności przez naszego pracownika. Transakcje dokonywane z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa i uczciwości.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

nazwa firmy
Skup samochodów Warszawa
ulica
Warszawa, ul. Buszycka 18C, 02-869
telefon
+48 791 222 111
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis