Profesjonalne systemy przywoławcze i panele nadłóżkowe

Firma SCHIMA jest profesjonalnym producentem i dystrybutorem profesjonalnych systemów przywoławczych, stosowanych w wielu sektorach gospodarki.

Oferujemy naszym klientom tylko najwyższej jakości produkty, cechujące się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz łatwością obsługi.

Systemy przywoławcze

Proponowane przez nas systemy przywoławcze doskonale sprawdzają się w wielu miejscach. Są znakomitym rozwiązaniem w przypadku służby zdrowia, ponieważ świetnie sprawdzają się między innymi w szpitalach, klinikach, domach pomocy społecznej czy ośrodkach rehabilitacyjnych.

Warto zdecydować się na nie również w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych czy sanatoriach.

Panele nadłóżkowe

Oferujemy również komfortowe panele nadłóżkowe z dowolnym doborem parametrów, które pozwalają na wygodne korzystanie z nich zarówno osobom zdrowym, jak i chorym czy niepełnosprawnym. Poza nowoczesnymi systemami przywoławczymi nasza firma oferuje również profesjonalne oświetlenie przemysłowe, gniazdka elektryczne w wielu rodzajach oraz szereg innych elementów elektroniki użytkowej.

Współpraca z najlepszymi producentami z terenu całego kontynentu pozwala nam na zapewnienie naszych klientów o najwyższej jakość proponowanych produktów.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą:

nazwa firmy
SCHIMA Sp. z o. o.
ulica
Wrocław, ul. Kościelna 6, 52-314
telefon
+48 71 334 75 62
fax
+48 71 339 82 88
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis